Online & Print features
*
Follow the clickable photos/links for the complete feature 
ריאיון עם נועה שרון בקול האוניברסיטה הרדיו הבינתחומי רייכמן על אופנה בת קיימא סטארטאפ בתחום הכלכלה השיתופית וסחר הוגן ביהלומים
AudioVersity Podcast: "of fashion and sensitivity" Oct 22
״ בפרק מתארחת נועה שרון, צורפת, מעצבת, מדענית ויזמת. וממייסדות הפורום לאופנה בת קיימא. נדבר על הכיוון העתידי של הפורום וכלכלה שיתופית בעולם האופנה, יהלומים מעשה ידי אדם וסחר הוגן, השילוב של התשוקה לאופנה ורגש המוסריות והאחריות ״
 
Noa Sharon Designs on Globes Magazine
"Globes" Business Newspaper Nov 2021

"אני מתעקשת על ייצור תכשיטים ממתכות אצילות, מתוך מחשבה שהם יישארו בעולם הזה באותו המצב ולאורך זמן, לא צריך לתקן אותם בתדירות גבוהה או להתבאס שהציפוי ירד. אני רוצה ליצור משהו שיכול להוות ירושה. יש לי חיבה עמוקה לדברים שמחזיקים הרבה זמן".

Noa Sharon Designs on GearGood Oct 2021
Gear&Good Online Magazine Oct 2021
"Super unique men’s wedding bands from Noa Sharon Designs are always made with 14K / 18K recycled gold. Designs range from minimalist and modern to avant-garde and edgy..."
 
Israel21c Online Magazine June 2021
"...In her Tel Aviv studio, she designs in small quantities and doesn’t do full collections of rings, earrings, necklaces, etc. “I create when I feel it is something unique, beautiful and creative. Some of my sets only contain a ring and earrings, for example.”
Laisha Magazine June 2021
Noa Sharon Exhibition in the Biomimicry Summit 2017
Exhibition at the 3rd Biomimicry Conference June 2017
"הרבה מההשראות ליצירת התכשיטים בעיצובי מגיעות מהעולמות המקיפים אותי וחלקם אפילו מתכנים שהוטמעו ככל הנראה בתת מודע, בזמן עבודתי בחברות ההזנק בתחום הביוטק, ובתואר השני. ניתן למצוא רמזים למבנים סדורים כמו-מולקולריים וצורניות המאפיינת את הטבע התת מימי (תחום שאהוב עלי מאוד) אבל גם אלמנטים מעולם הארכיטקטורה למשל. אני מרגישה שחלק מעולם הביוטק מקביל באופן מסוים לעולם הצורפות: בשניהם עליך להיות יצירתי על מנת להתקדם ולהתפתח, לבצע אינטגרציה בין תחומים שונים והחלת פתרונות יצירתיים לבעיות הנוצרות באופן מתמשך במהלך המחקר, בין אם זה המדעי או היצירתי. בשני העולמות ישנו אלמנט של למידה לאורך הדרך - דבר שמושך אותי מאוד."
Portfolio Magazine Apr 2017

“…עם השנים, קלטתי שהרבה פעמים יש לקוחות שנכנסות לסטודיו, מתלהבות מתכשיט דרמטי  וייחודיאצלי זה קורה הרבה עם שרשרת החושן שלי ), מודדות, מתפעלות ואז נרתעות כשהן שומעות את המחיר. זה גרם לי להבין שיש כאן איזשהו חור באופן שבו השיטה עובדת. קראתי הרבה על כל הנושא של הכלכלה השיתופית ועשיתי מחקר מעמיק, ועכשיו אני עובדת על סטארטאפ שמטרתו לאפשר השאלה של פריטי מעצבים (אונליין, עם שירות משלוחים עד הדלת) – ישירות מהמעצבים עצמם.”

JuneBug Weddings Feb 2016
"Telia and David have always wanted an outdoor wedding, which can be risky in Ireland..." Telia's Wedding Band was crafted at Noa Sharon Designs
Vogue UK April 2015
Vogue UK September 2015
OneWed Blog Mar 2014
"Want to add that sophisticated accent to your big day but just can't find the right trinket to do the trick? ...If you're looking for that gorgeously artistic, completely unique, fine-art jewelry for your big day, you might just have found the perfect shop!"
InspiredAntiquity Jul 2014
"...Can't you just picture this cute little ring stacked with a grouping of other nature or sea-inspired designs?!"
Rova ZM Nov 2012

"...ויש לה את זה. את השלמות הזו. העבודה המדויקת והמוקפדת ניכרת היטב ביצירה שלה, האהבה שהיא מעניקה לכל תכשיט מחממת לב... נעה עובדת מתוך החומר, ובכבוד רב אליו, וזה כל כך מורגש בתכשיטים שלה, שהייתי רוצה לענוד את כולם."

Bridal Musings Jun 2012
"...Lets not forget the boys! Salka Valka set of 2 hammered gold wedding bands for him and her by Noa Sharon Designs"
Rustic Weddings Guide 2012
"Unique man and woman rings made from 100% recycled gold..."
Marmelada Blog June 2011

"...נועה, צורפת בחסד, עובדת בעיקר עם כסף או זהב, נמנעת לחלוטין מציפויים ובעלת קו אישי וייחודי של תכשיטים בעבודת יד מסורתית"

Noa Sharon Designs on Design-Milk Magazine
Design-Milk Apr 2010
" I love this piece designed by metalsmith Noa Sharon."
DesignBreak Mar 2010
"After years as a scientist, Noa decided to fulfill her passion for art jewelry.
I have tremendous amounts of respect for people who take their destiny in their own hands!"
GoingVogue Mar 2010
"This brooch by NoaSharonDesigns is so modern and yet so delicate. Love!"
Makor Rishon Magazine
Laisha Magazine 2010
TimeOut Tel Aviv 2010
Belly'sButton Nov 2010
 "...all my designs are hand made by me with careful attention to detail and to the essence of the material, so you will enjoy them for a long time."
 
IndieFixx June 2010
"...hammered gold wedding band- Noa Sharon Design."
Get A Life. Style Jan 2010

"...יחד עם זאת, היצירתיות חשובה לאין ערוך, מכיוון שהיא דרושה על מנת להתגבר על מכשולים, בין השאר טכניים, וכך להגיע לגבהים חדשים מבחינת עיצוב ואיכות. טכניקה אפשר לרכוש עם הזמן ועל ידי עבודה מרובה עם החומר. יצירתיות באה מהקרביים…"